اتوبار وی آی پی

ترفندهای اثاث کشی

اسباب کشی آسان نیاز به یکسری راهکار دارد که با یادگیری آن می توان به آن دست یافت.در این مقاله سعی شده ترفندهایی را یادآور شویم که در بهبود روند اثاث کشی به کار بیاید و راحتی در این امر را برای شما به همراه داشته باشد.

ترفندهای اثاث کشی

ترفندهای اسباب کشی

روزهای پر استرس یافتن منزل نو گذشته و روزهای پر کار اسباب کشی نزدیک می شود . ما در اینجا با آموزش چند ترفند ساده سعی در یاری رساندن به شما داریم :

تناسب متراژهای خانه قدیمی و جدید را در نظر بگیرید . اگر خانه جدید کوچکتر باشد بالطبع نیاز مند دور ریختن یکسری اثاثیه اضافی و کم کاربرد هستید که بعدا گیج و سردرگم یافتن جا برای آنها نشوید . در حین جمع کردن اثاثیه به دور ریختن و بخشیدن زیادی ها هم مشغول باشید .

شاید متراژ خانه ها یکسان و حتی خانه جدید بزرگتر باشد ولی کمد و کابینت به اندازه نیاز شما نداشته باشد . پیش از اسباب کشی نسبت به تامین فضا اقدام کنید .

با تهیه کارتن های مقاوم در سایزهای مختلف از کیفیت بسته بندی اثاثیه اصمینان حاصل کنید ، روی هر کارتن خلاصه ای از محتویات و مکان مورد استفاده آن را بنویسید .

بهتر است بعد از حمل اثاثیه به منزل جدید ابتدا خرده ریزهای ضروری آشپزخانه را جابجا کنید با این کار حداقل برای پخت و سرو غذا به مشکل نمی خورید .

نصب و راه اندازی گاز و یخچال و تعیین محلی برای استراحت از الویت های بعد از اسباب کشی می باشد .


برچسب ها :
اسباب کشیاثاث کشیبسته بندی اثاثیهباربریاتوبارباربری تهراناسباب کشی بی دردسر

باربری مبلمانشرکتهای حمل و نقل و باربری شمال تهران

حمل بار و اسباب کشی : اتوبار و باربری وی آی پی تهران