اتوبار وی آی پی

شرکتهای حمل و نقل و باربری شمال تهران

معرفی لیست شرکتهای حمل و نقل و باربری ( اتوبار - اسباب کشی ) محدوده شمال تهران همراه با شماره تلفن و آدرس وب سایت.

شرکتهای حمل و نقل و باربری شمال تهران

باربری های شمال تهران

معرفی شرکتهای باربری و حمل و نقل شهری - اتوبار و اسباب کشی - در محدوده شمال تهران

باربری تکبار تهران

تعرفه مناسب، ارسال به موقع ماشین ، اعزام نیروی ماهر، ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز اتوبار تکبار تهران است. ما تا رسیدن به آسایش همراه شما خواهیم بود !

تلفن باربری : 22142131

آدرس وب سایت : http://takbartehran.ir

 

باربری کاج

اتوبار کاج متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و بهره مندی از ناوگان باربری مجهز و مدرن، آذرماه 1394 آغاز بکار کرد. اگرچه درنگاه اول بنظر میرسد که این مجموعه مجموعه ای نو پا است، اما همکاری با متخصصین مجرب و انتقال دانش و تجربه این افراد راهگشای مسیر موفقیت ما خواهد بود.

تلفن باربری : 22149545

آدرس وب سایت : http://freightage.irباربری زیبا بار تهران

شرکت حمل و نقل ، باربری و اسباب کشی زیبا بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران یکی از پیشگامان صنعت حمل و نقل تهران و کشور میباشد که تمامی خدمات باربری ( بجز حمل مواد غذایی و شیمیایی ) را با قیمتی منصفانه و طبق تعرفه کارشناسی شده اتحادیه ارائه مینماید. لازم به ذکر است که کلیه فعالیتهای زیبابار تحت نظارت کامل باربری و اتوبار شمیرانات میباشد.

تلفن باربری : 1720

آدرس وب سایت : http://zibabar.com


اتوبار vip تهران ضمن قدردانی از شما مشتریان گرامی توصیه مینماید در صورتیکه به هر دلیل قصد همکاری با این مجموعه را ندارید لیست فوق معتبرترین شرکتهای حمل و نقل و باربری در شمال تهران هستند که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت خدمات بالایی دارند.

برچسب ها :
باربری شمال تهرانتلفن باربریشرکت باربریباربری شمالاتوبار شمالباربری منطقه 1اتوبار منطقه 1باربری در شمال تهرانحمل و نقل و اسباب کشی

ترفندهای اثاث کشینحوه بسته بندی اثاثیه منزل

حمل بار و اسباب کشی : اتوبار و باربری وی آی پی تهران