اتوبار وی آی پی

ضرورت داشتن بیمه حمل و نقل

در زمان اسباب کشی و حمل و نقل برنامه ریزی گسترده ای می کنیم که به بهترین نحو انجام شود اما اغلب از بیمه کردن اسباب و اثاثیه مان در زمان حمل غافل هستیم و از ضروریات آن بی خبریم.

ضرورت داشتن بیمه حمل و نقل

بیمه حمل و نقل

ضرورت داشتن بیمه حمل و نقل در زمان اسباب کشی

اغلب باربری ها رویدادهای بوجود آمده در طی حمل اثاثیه را بطور اتفاقی و شانسی می دانند . به عنوان متخصص حمل و نقل (و با دیدن آن همه) ما نمی توانیم به اندازه کافی از اهمیت خرید بیمه حمل و نقل برای اسباب کشی شما تاکید کنیم . آنچه که شما ممکن است در آن زمان خسارات حین اسباب کشی و اهمیت بیمه را در نظر نگرفته باشید، که اگر در حمل و نقل اتفاقی برای بار بیفتد هزینه آن برای مشتری دو برابر می شود .

حقیقت این است که تعدادی از نتایج هنگام حمل و نقل اتفاق می افتد اصلا قابل پیش بینی نمی باشد . یک طوفان برف یا باران می تواند در خودرو ویژه حمل بار نفوذ کند و به محصولات و اثاثیه آسیب جدی برساند. یا یک راننده غیر حرفه ای دیگر در جاده ها می تواند کامیون را از عقب مورد اصابت قرار دهد و باعث خسارت به اسباب و اثاثیه شود . ما مطمئنا برای بهترین ها امیدواریم، اما شما باید به طور همزمان برای بدترین شرایط برنامه ریزی کنید .

چرا بیمه حمل و نقل بسیار مهم است؟

دو دلیل اصلی وجود دارد که خرید بیمه حمل و نقل بسیار مهم است و در بلند مدت به شما کمک خواهد کرد.

بدون بیمه حمل و نقل ، شما تنها تحت مسئولیت حمل و نقل حداقل از طریق حامل تحت پوشش قرار می گیرید. این بدان معنی است که در صورتی که هر گونه آسیب رخ می دهد، شما مسئول اثبات مسئولیت حامل هستید - و این کار اغلب دشوار است. برای اینکه حمل و نقل خود را از طریق شرکت حامل تحت پوشش قرار دهید، باید :

  • ادعای خود را ظرف 9 ماه پس از تحویل ارسال کنید.
  • توجه به میزان آسیب دیدگی و خسارت و شرح درست آن به منظور دریافت خسارت.
  • ارائه اثبات ارزش و اثبات میزان کالای از دست داده شده
  • اثبات ناکارآمدی شرکت حامل
  • پس از تکمیل تمام این مراحل، 30 روز طول می کشد تا ادعای شما را تایید کند و سپس باید ظرف 120 روز آن را پاسخ دهید.

برچسب ها :
بیمه حمل و نقلحمل و نقلحمل اثاثیهحمل بارباربریاسباب کشیاثاث کشیاسباب کشی بی دردسر

ایمنی در اسباب کشیپنج اشتباه در حمل و نقل و اسباب کشی

حمل بار و اسباب کشی : اتوبار و باربری وی آی پی تهران