اتوبار وی آی پی

پنج اشتباه در حمل و نقل و اسباب کشی

برای پیدا کردن مناسب ترین شرکت باربری برای نیازهای حمل و نقل شما ابتدا باید دقیقا نیازهای خود را تعیین کنید.هر شرکت باربری تخصص و طرز تفکر خود را دارد و مهم است که با رفع نیازهای شما همگام باشند .

پنج اشتباه در حمل و نقل و اسباب کشی

تدابیری برای اسباب کشی آسان

هنگامی که مردم درگیر حمل و نقل و اسباب کشی می شوند، اغلب به اسامی و خدمات نا آشنا برخورد می کنند و در این میان به دنبال یک راه حل برای رفع نیازهای مرتبط با حمل بار خود می شوند .

از آنجا که صنعت حمل و نقل بسیار پیچیده است برای مشتریان باربری درک مفاهیم گاه کمی گیج کننده است در نتیجه لازم است با بدست آوردن یکسری اطلاعات و صرف کمی تلاش به یک حمل و نقل آسان دست یافت . ما پنج مورد از شایع ترین اشتباهات مشاهده شده را به شما معرفی کرده ایم تا از ایجاد چنین مواردی جلوگیری کنیم.

مقایسه شرکت های باربری با توجه به نیازها

برای پیدا کردن مناسب ترین شرکت باربری برای نیازهای حمل و نقل شما ابتدا باید دقیقا نیازهای خود را تعیین کنید. آیا شما به زمان خاصی برای رسیدن به مقصد نیاز دارید؟ آیا برای شما حمل بار در چند نوبت امکان پذیر است ؟ آیا می خواهید یک اتوبار متخصص و آشنا به انواع حمل و نقل ، حمل اثاثیه شما را عهده دار شود ؟ این سؤالها فاکتورهایی هستند که به شما در پاسخ به نیازهای شما کمک خواهند کرد. هر شرکت باربری تخصص و طرز تفکر خود را دارد و مهم است شما نیازهایتان را به صراحت بیان کنید و آنها بر طبق خواسته شما عمل نمایند .

انتخاب بیمه مناسب باربری

شما به سادگی هرگز نمی دانید که ممکن است چه نوع شرایطی برای اثاثیه و اسباب شما در طول حمل و نقل آن بوجود بیاید مثلا انتظار غیر منتظره از سرقت یا فاجعه طبیعی. اگر راننده کامیون حمل بار نسبت به هزینه یک راننده دیگر متفاوت باشد، ممکن است اثاثیه شما هنوز به طور کامل تحت پوشش بیمه راننده قرار نگیرد.

این به این دلیل است که اغلب بیمه ها تمام هزینه های حمل بار را پوشش نمی دهند و تمام خسارات ناشی از غفلت راننده در رانندگی را پرداخت نمی کنند . این گونه بیمه ها چیزی نیست که بخواهید بر تمام پروسه کاری روی آن حساب کنید.

مجهز نکردن شرایط حمل بار

همانطور که در بالا ذکر شد، شما هرگز نمی دانید که شرایط حمل و نقل به چه شکل خواهد بود و ممکن است چه اتفاقایی در زمان حمل اثاثیه رخ دهد. به اندازه کافی پتو برای پر کردن قسمتهای خالی بین اثاثیه ضروری است و امیدوارم به بهترین شکل انجام دهید . حمل و نقل باید برای تمام شرایط تهیه و آماده شود. اگر شما نتوانستید به طور کامل از اثاثیه خود محافظت کنید و بیمه ای که خریداری کرده اید،عملا بدون استفاده خواهد ماند .

برآورد میزان بار

برآورد میزان بار یک راه مطمئن برای شرکت حمل و نقل است که شما را از تخفیف احتمالی برخوردار می کند ضمن اینکه در اتمام انجام کار با واکنش غیر منتظره ای مانند بار اضافی از طرف شرکت حمل بار مواجه نخواهید شد . در نتیجه هنگامی که ابعاد را به شرکت می دهید، باید اطمینان حاصل کنید که اندازه گیری های شما نزدیک به دقیق است. همچنین اطمینان حاصل کنید که مواد بسته بندی را در ارزیابی خود قرار دهید، زیرا هر یک اینچ فضا در کامیون ارزش دارد.

تخمین تقریبی زمان تحویل بار

برنامه های تحویل به دلیل عوامل مختلف تغییر می کنند. اگر در مدت زمانی خاص نیاز به حمل و نقل خود دارید، راه حلی برای شما واطمینان از نیازهای شما فراهم شده است. عوامل حمل و نقل ما درک می کنند که مشتریان ما به سرعت و هزینه ها ارزش می دهند و ما همیشه بهترین کارمان را برای کمک به برنامه ریزی انتخاب شده و زمان تحویل انجام می دهیم. مشتریان همچنین می توانند محموله های حمل و نقل را در هر زمانی از روز ردیابی کنند.

برچسب ها :
حمل و نقلاسباب کشیباربریباربری تهراناتوبارحمل اثاثیهاسباب کشی آسانبسته بندی اثاثیه

ضرورت داشتن بیمه حمل و نقلپنج دلیل برای حمل اثاثیه توسط اتوبار

حمل بار و اسباب کشی : اتوبار و باربری وی آی پی تهران