اتوبار وی آی پی
باربری و حمل جهیزیه عروس

باربری و حمل جهیزیه عروس

تصور کنید سهل انگاری و بی دقتی در حمل جهیزیه عروس باعث چه اتفاقی خواهد شد. فرقی نمیکند شما مقصر باشید یا دیگری! اتوبار VIP بهترین گزینه برای حمل جهیزیه عروس با ماشینهای مدرن و مجهز و کارگران خوش لباس است.

اسباب کشی کامل با سرویس VIP

اسباب کشی کامل با سرویس VIP

اسباب کشی کامل یک سرویس ویژه برای خانواده هایی است که زمان و فرصتی برای انجام اسباب کشی توسط خودشان را ندارند ! اتوبار تهران تا انتهای اسباب کشی با برترین خدمات همراه شماست

وانت بار

وانت بار

وانت بار تلفنی اتوبار VIP تهران بهترین و مناسب ترین راه حل جهت جابجایی های کوچک و اسباب کشی سریع با قیمت بسیار مناسب است. سرویس وانت بار و نیسان بار تلفنی را با بهترین شرکت باربری تهران تجربه کنید و سرعت در جابجایی را از نزدیک لمس نمایید.

ارسال خودروهای باربری مجهز

ارسال خودروهای باربری مجهز

شرکت باربری و اتوبار VIP خود را موظف میداند که بهترین و مناسب ترین ماشینها را با توجه به نیاز مشتریان عزیز و با تجهیزات و امکانات کامل و بر اساس تعرفه کارشناسی شده و قیمت مناسب ارسال نماید.

باربری شبانه روزی

باربری شبانه روزی

شرکت اتوبار و باربری وی آی پی، متعهد به ارائه بهترین خدمات باربری است و کلیه خدمات حمل و نقل و باربری ( شهری و بین شهری، بسته بندی و... ) خود را به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای سال ارائه مینماید

بسته بندی لوازم اداری و منزل

بسته بندی لوازم اداری و منزل

چنانچه قصد اثاث کشی و نقل مکان به منزل جدید را دارید و زمان کافی و تجربه بسته بندی لوازم خود را ندارید با اتوبار VIP تماس بگیرید. بهترین متخصصین بسته بندی اثاثیه منزل در تهران با قیمت ارزان با یک تماس در خدمت شما خواهند بود.

حمل بار و اسباب کشی : اتوبار و باربری وی آی پی تهران